COMPO EXPERT İZMİR ZİYARETİ

COMPO EXPERT İZMİR ZİYARETİ                                               29.08.2022

2005 yılından beri bölge distribütörlüğünü yaptığımız COMPO EXPERT firmasının üst yöneticileri geçtiğimiz hafta Almanya’dan İzmir’e bir ziyaret gerçekleştirdiler.

 CEO Bay Thomas H. Ahrens, EMEA (Europe, Middle East, Africa) Bölge Direktörü Bay Panos Chamakiotis ve İhracat Genel Müdürü Bay Sinan İncegöz ile beraber Compo Expert Türkiye üst yöneticileri de bu ziyarette hazır bulundular.

Çalışanları ile beraber AR DA TARIM ailesini yakından tanıma, tesislerimizi inceleme, Selçuk’ta mandalin bahçemizi görme ve yine ikram ettiğimiz bölgemizin en önemli ürünlerinden olan ve Compo Expert ürünleri kullanılarak yetiştirilen Sultaniye, Razaki, Antep Karası, Süperior ve Crimson Seedless üzüm çeşitlerinin hepsini aynı anda ayrı ayrı görme ve tatma imkanına sahip oldular.

Distribütörler ile yapılan toplantıda da Compo Expert CEO su bölge distribütörlerinin tümü ile tanışarak şirket vizyonunu anlattı ve güncel konularla ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Ziyaretleri için tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.   

AR DA TARIM A.Ş.

Compo Expert ‘s Visit to İzmir                                           29.08.2022

The top managers of Compo Expert, which we have been the regional distributor from the year of 2005, have realized a visit to İzmir.

CEO Mr.Thomas Ahrens, EMEA ( Europe, Middle East, Africa ) Regional  Director Mr.Panos, Export General Manager Mr.Sinan İncegöz and the top managers of Compo Expert Türkiye were present at the visit and the meetings.

            They had the chance to know the family members and the employees of AR DA Tarım as a big family ,to investigate our facility and to explore our orchard grove in Selçuk and also to taste and see the different types of grapes, Sultaniye, Razaki, Antep karası, Superior, Crimson Seedless, one of the most important products of  our region that are grown up by using the products of Compo Expert.

During the meetings with the regional distrubutors, the CEO of Compo Expert became aquainted with the distrubutors and he told the vision of Compo Expert and afterwards ideas about the important topics have been exchanged.

We thank all of our guests for their visit to İzmir. 

AR DA Tarım A.Ş.